زیر گذر استاد معین تا پایان امسال افتتاح می شود

ایرنا - استان‌ها

استان‌ها / ایرنا - استان‌ها 899 باردید comments

تهران_ ایرنا_ تا پایان امسال زیرگذر استاد معین (منطقه ۹) بطور کامل افتتاح می شود.

به گزارش عصر چهارشنبه خبرنگار ایرنا؛ معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در حاشیه اتصال جبهه شمالی و جنوبی زیر گذر استاد معین در جمع خبرنگاران گفت: پروژه استاد معین یکی از پروژه های مهم سال ۹۸ شهرداری تهران است که امیدواریم بتوانیم تا انتهای سال آن را به بهره برداری برسانیم.

صفا صبوری دیلمی افزود: خاکبرداری این پروژه از ۲ سمت شمال و جنوب خیابان آزادی امروز به اتمام رسید و این دو نقطه به یکدیگر وصل شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: این پروژه از این جهت اهمیت دارد که شمال به جنوب استاد معین را به محله طرشت متصل می کند که افتتاح آن یکی از دغدغه های ساکنان محل بوده است.

صبوری دیلمی درباره میزان پیشرفت پروژه تا به امروز گفت: این پروژه تا امروز نزدیک ۴۸ درصد پیشرفت داشته است و خوشبختانه عقب افتادگی در برنامه تکمیل و افتتاح آن نداریم.

وی افزود: پروژه استاد معین در شش مرحله خاکبرداری انجام می شود که بزرگترین مسئله ما این است که این زیرگذر در مجاورت ایستگاه مترو و خیابان آزادی است که این کار مشکل و پیچیده می کند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: روش خاکبرداری این پروژه به روش اتریشی انجام شده است.

وی گفت: پیش تر در این نقطه چراغ راهنمایی وجود داشت که با احداث بی آر تی آن چراغ حذف و ارتباط شمال و جنوب خیابان قطع شده بود که این ارتباط امروز برقرار می شود.

وی درخصوص معارضان این پروژه گفت: خوشبختانه معارض جدی در این پروژه وجود نداشت.

تهرام/۷۲۴۳//۱۳۴۸

نظرات