شیزوان نیوز

والورده: ختافه به رقبایش فضا نمی‌دهد/ انتظار داریم مسی هر چه زودتر به تمرینات برگردد

والورده: ختافه به رقبایش فضا نمی‌دهد/ انتظار داریم مسی هر چه زودتر به تمرینات برگردد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ارنستو والورده در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ختافه در هفته هفتم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) رقیب را مورد ستایش قرار داد.

 سرمربی تیم فوتبال بارسلونا اظهار داشت: انتظار یک بازی مثل بازی سال قبل را دارم. ختافه تیمی بسیار تدافعی و ضد حمله محور است که سال پیش هم برای شکست دادنش بسیار رنج کشیدیم. ختافه خوب موقعیت ایجاد می‌کند و به حریفش فضا نمی‌دهد. زمان برگزاری بازی چندان مرا نگران نمی‌کند چون ما عادت داریم در ساعات مختلف بازی کنیم. باید در بازی‌های خارج از خانه بهتر ظاهر شویم. شانس و فرصت خوبی داریم. اینکه حریف ما ختافه است هم خبر خوبی است چون ما را مجبور خواهد کرد تمام توانمان را به کار بگیریم. بازی در زمین آنها پیچیده است.

او درباره مصدومیت مجدد مسی افزود: نمی‌دانیم او  تا چه مدت از میادین دور خواهد بود. امیدواریم و انتظار داریم به زودی به تمرینات گروهی برگردد. مصدومیت لئو جدی نیست و یک کشیدگی مختصر ران است. باید ببینیم  هفته بعد چطور می‌شود. طبعا با او ما یک برگ برنده ارزشمند در اختیار داریم و  در غیابش از نعمت یک بازیکن تعیین کننده به معنای واقعی کلمه بی بهره هستیم. اما ابزاری برای مدیریت غیبت او در اختیار داریم. نبود لیونل مایه تاسف است اما باید ادامه دهیم.

او در ادامه افزود: ترجیح می‌دهم فاتی مدت زمان بیشتری را در کنار ما بگذراند. اگر به تیم زیر 21 ساله‌ها دعوت شود، فقط یک دوره از بازی‌های ملی  از ما دور است اما اگر به تیم زیر 17 ساله‌ها برود، غیبتش  طولانی‌تر خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع خبر : tn.ai