شیزوان نیوز - سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی

قدرت ایران در منطقه به خاطر رشادتها و شجاعت های خانواده های شهدا است

قدرت ایران در منطقه به خاطر رشادتها و شجاعت های خانواده های شهدا است

به گزارش ایسنا ، حجت الاسلام سید محسن محمودی عصر شنبه به اتفاق رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ورامین، با حضور در منزل شهید شیرکوند ، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و ایثارگران از فداکاری و شکیبایی خانواده های آنان قدردانی کرد.

رییس ستاد برگزاری ۱۳ آبان استان تهران با بیان اینکه تمام دلیل پیروزی ها سلاح و تجهیزات جنگی نیست، بلکه قدرت معنوی، ایمان و اعتقاد به دفاع در برابر متجاوز پیروزی ها را رقم زد، گفت: دفاع و رشادت های رزمندگان ، شهدا ، جانبازان و آزادگان راه توسعه را برای ما باز کرد و ما هر چه داریم از این رشادت ها است.


محمودی بابیان اینکه عملکرد خانواده شهدا شناسنامه ای برای افتخار کشور و مردم ایران است، افزود: از داشتن پدران و مادران شهدا روحیه می گیریم و به آنها افتخار می کنیم.


وی خطاب به خانواده شهید با بیان اینکه شما اولاد و پاره تن خود را داده اید و امروز سربلند هستید و ما هم می دانیم که آرامش امروز کشور مرهون خون شهداست و قدردان خون شهدا هستیم، خاطر نشان کرد: شهدا عزیز و بزرگ هستند و اگر این شهدا به فکر زندگی خود بودند می دانستند که بعد از دانشگاه زندگی آنها تأمین است اما به ایمان و اعتقادات خود عمل و شهادت را انتخاب کردند و ما مدیون و قدردان رشادت های خانواده شهدا و جانبازان هستیم.


وی در پایان تاکید کرد: اگر ایران در منطقه سربلند است و هیچ کس نمی تواند به آن تعرض کند به خاطر رشادت‌ها و شجاعت های شما خانواده های شهدا است.


انتهای پیام


منبع خبر : isna.ir