شیزوان نیوز - سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی

خودکشی در میان نیروهای مسلح آمریکا به بالاترین میزان رسیده است

خودکشی در میان نیروهای مسلح آمریکا به بالاترین میزان رسیده است

به گزارش مشرق، گزارش جدید وزارت دفاع آمریکا نشان می‌دهد که میزان خودکشی در میان اعضای ارتش در حال خدمت آمریکا در سال ۲۰۱۸ به بیشترین میزان از سال ۲۰۰۱ که تعداد خودکشی‌ها ارزیابی می‌شده، رسیده است.


بیشتر بخوانید:


آمار عجیب خودکشی در آمریکا
خودکشی بیش از ۶ هزار جوان آمریکایی در سال ۲۰۱۷
افزایش آمار خودکشی میان نظامیان آمریکایی

بر اساس این گزارش، تعداد اعضای فعال ارتش آمریکا که سال گذشته خودکشی کرده‌اند به ۵۴۱ مورد رسیده است. همچنین از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ تعداد موارد خودکشی در میان هر ۱۰۰ هزار نیروی ارتش از ۱۸.۵ مورد به ۲۴.۸ مورد رسیده است.


این گزارش همچنین نشان می‌دهد که میزان خودکشی در میان خانواده نیروهای فعال و ذخیره ارتش نیز در مقایسه با خانواده شهروندان عادی آمریکا نیز بالاتر است.


اعضای نیروهای مسلحی که اقدام به خودکشی کرده‌اند ۶۰ درصد آنها اعضای فعال ارتش، ۶۲ درصد نیروهای ذخیره و تقریبا ۷۰ درصد از اعضای گارد ملی آمریکا با استفاده از سلاح گرم خودکشی کرده‌اند.


از سوی دیگر تنها از ابتدای سال جاری میلادی، ۷۹ نظامی آمریکایی عضو نیروی هوایی این کشور بر اثر خودکشی جان خود را از دست داده‌اند. 


طبق این گزارش افزایش شدید میزان مرگ و میر ناشی از خودکشی در نیروی هوایی این کشور، پایگاه نیروی هوایی «شا» در ایالت کارولینای جنوبی این کشور را به تعطیلی موقت کشانده است.


منبع خبر : mashreghnews.ir