شیزوان نیوز

تصویر بدبختی که نوبخت از دولت کشید!

تصویر بدبختی که نوبخت از دولت کشید!

به گزارش مشرق، روزنامه «کیهان» در ویژه‌های خود نوشت:

محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه اخیرا طی اظهاراتی در یک مراسم کلنگ‌زنی در لرستان گفته است: «ما قادر نیستیم همه خسارت‌ها-ی سیل- را جبران کنیم چون صادرات نفت کاهش یافته و در شرایطی هستیم که باید با دل خونین و لب خندان با مردم صحبت کنیم ولی ان‌شاءالله خدا کمک می‌کند و از این گردنه عبور می‌کنیم.»بیشتر بخوانید:


نوبخت: ‌مردم در شرایط سختی زندگی می‌کنند
دو کلمه حرف حساب با رئیس‌جمهور!
چگونه ۱۸ میلیارد دلار ذخایر ارزی کشور بر باد رفت؟

او می‌افزاید: دولت مثل پدری است که همسرش بیمار است، فرزند دانشجو داشته باشد و خانه‌اش هم تخریب شده باشد و در این فکر است که چطور خانواده را اداره کند!


به گزارش مشرق، رویه برخی مدیران ارشد کابینه دولت مبنی بر اینکه دائما «کاسه چه کنم چه کنم!» به دست می‌گیرند و ابراز استیصال می‌کنند؛ رویه غلطی است که پس از چند سال انتقادات برخی محافل، به تازگی مورد انتقاد کسان دیگری از درون دولت نیز قرار گرفته است.


بایستی اشاره کرد که مدیرانی شبیه به نوبخت در هیچ کجای جهان پیدا نمی‌شوند که بر نشسته بر حجم عظیمی از قدرت و اختیار و بودجه اما به هر بهانه‌ای مشغول سیاه‌نمایی از اوضاع کشور و ابراز استیصال باشند.


از طرفی اگر آقای نوبخت خیلی به خانه‌خرابی و دل خون دولت معتقد هستند پس باید به آقای جهانگیری در واحد معاون اولی دولت پیغام بدهند که دیگر به مردم نگوید دولت ایران یک دولت پولدار است! و ایضاً جلوی انتشار اخبار مربوط به بهبود آمارهای اقتصادی کشور و کاهش بیکاری را نیز بگیرد.


اظهارات نوبخت در حالی است که دولت فقط در یک قلم سوء مدیریت ۱۸ میلیارد دلار از ذخایر ارزی را در اوایل سال ۹۷ به کام رانت‌خواران ریخت.


منبع خبر : mashreghnews.ir