شیزوان نیوز

بهزادی: دوست داشتم برابر استقلال کلین‌شیت کنم/ خیلی بد است که در 5 بازی پیروز نشدیم

بهزادی: دوست داشتم برابر استقلال کلین‌شیت کنم/ خیلی بد است که در 5 بازی پیروز نشدیم

یوسف بهزادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به تساوی تیمش برابر استقلال گفت: بازی بسیار خوبی را از سوی هر دو تیم دیدیم و این مسابقه یکی از بهترین بازی‌های لیگ بود. ما تصور می‌کردیم که استقلال به دلیل شکست در دربی روحیه پایینی داشته باشد ولی آنها برای جبران باخت قبلی خیلی انگیزه داشتند. هر دو تیم دنبال سه امتیاز بودند و حملات زیادی هم روی دروازه‌ها صورت گرفت، فکر می‌کنم تساوی عادلانه بود هر چند که در ثانیه‌های پایانی می‌توانستیم گل برتری را به استقلال بزنیم.

وی در ارتباط با دو گلی که در این بازی دریافت کرد، گفت: خیلی دوست داشتم برابر استقلال کلین‌شیت کنم ولی نشد. روی گل اول که کاری از دستم ساخته نبود، روی گل دوم هم باید بگویم که توپ به گوشه دروازه رفت و هر چقدر بدنم را کش دادم به توپ نرسیدم.

بهزادی در خصوص عملکرد ضعیف تیمش در پنج بازی ابتدایی و اینکه آنها فقط چهار امتیاز گرفته‌اند، تصریح کرد: نمی‌دانم چه باید بگویم. از این شرایط خودمان ناراحت هستیم و هواداران هم حق دارند ناراحت باشند چون خیلی بد است که در پنج بازی به برد نرسیدیم. البته بدشانس هم هستیم و در بازی با صنعت‌نفت و تراکتور باید برنده از زمین بیرون می‌آمدیم. امیدوارم این شرایط هر چه زودتر تغییر کند، در جام حذفی با پارس‌جنوبی بازی داریم و سپس باید به فکر بازی با سپاهان و پدیده باشیم. ما می‌توانیم این روند را تغییر دهیم چون بازیکنان خوبی داریم که می‌توانند تعیین کننده باشند.

انتهای پیام/ 

منبع خبر : tn.ai